HOW MUCH MORE DOES IT COST TO LIVE IN JOE BIDEN'S AMERICA?\n\nWHAT YEAR IS IT?\n\n2021\n\n2020\n\n$1,500\n\n1,000 FEET OF LUMBER BOARD\n\n$304\n\n$3.05\n\nONE GALLON OF GAS\n\n$1.95\n\n$251\n\nONE TON OF WHEAT\n\n$183\n\n$80\n\nONE TON OF COAL\n\n$39\n\n$6.86\n\nONE BUSHEL OF CORN\n\n$3.43